O nas

Omega Finance to eksperci działający na rynku kredytowym od 17 lat. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu produktów hipotecznych, kredytów mieszkaniowych, budowlanych, pożyczek, kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów inwestycyjnych, w bankach uznanych zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Jako NIEZALEŻNI i OBIEKTYWNI  Eksperci proponujemy optymalne rozwiązania dla każdego Klienta, adekwatne do jego oczekiwań. BEZPŁATNIE ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ KLIENTA, począwszy od zbadania zdolności kredytowej, poprzez informację  o aktualnych ofertach banków, po pomoc w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o kredyt w banku. Nasza oferta skierowana jest do osób, które nie mają czasu na osobiste dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności lub nie posiadają wiedzy odnośnie rynku kredytów hipotecznych. Dzięki naszemu doświadczeniu i długofalowym relacjom z bankami proces kredytowy przebiega sprawnie i uzyskanie kredytu nie jest problematyczne.

Wiemy, że zaciągnięcie kredytu to decyzja na wiele lat, dlatego zawsze przedstawiamy kilka propozycji finansowania. Przed podjęciem ostatecznego wyboru warto sprawdzić kilka rozwiązań i poradzić się specjalisty.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta, rzetelna i kompetentna obsługa, a także skuteczność działania spełni Państwa oczekiwania.

O nas

Omega Finance to eksperci działający na rynku kredytowym od 17 lat. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu produktów hipotecznych, kredytów mieszkaniowych, budowlanych, pożyczek, kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów inwestycyjnych, w bankach uznanych zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Referencje

Kontakt